Щоденні запобіжні заходи якщо ви перебуваєте в Італії.

Март 3, 2020

Коронавірус: щоденні запобіжні заходи, якщо ви перебуваєте в Італії. Якщо ви в даний час знаходитеся в Італії або плануєте бути найближчим часом, ви можете бути стурбовані поточною спалахом коронавируса в деяких частинах країни. Ось останній офіційний рада з безпеки. Актуальні та важливі новини Ви можете переглянути на укріта у зручний для Вас час. Ми вирішили зробити цю статтю абсолютно безкоштовною для всіх. Будь ласка, підтримайте наш покриття, розглянувши можливість приєднання в якості члена. Прокрутіть вниз для отримання додаткової інформації.

Які запобіжні заходи рекомендуються?

Італійський уряд опублікувало керівні принципи, спрямовані на зниження ризику зараження вірусом.

Поради багато в чому збігаються з рекомендаціями під час сезону грипу та передбачають прийняття кількох основних запобіжних заходів.

Ви повинні прийняти ті ж заходи безпеки в Італії, що і в інших місцях:

Ретельно і часто мийте руки з милом і водою, особливо після кашлю та чихання або перед їжею.

Намагайтеся не торкатися очей, носа або рота, особливо немитими руками.

Прикривайте ніс і рот при кашлі або чханні.

Уникайте тісного контакту з людьми з симптомами респіраторного захворювання.

Носіть маску, якщо ви підозрюєте, що хворі, або якщо ви допомагаєте комусь, хто хворий.

Очистіть поверхні за допомогою дезінфікуючих засобів на основі спирту або хлору.

Людям також рекомендується не приймати ніяких антибіотиків або противірусних препаратів, якщо вони не були призначені лікарем.

І вам не потрібно турбуватися про те, щоб звертатися з чим-небудь, зробленим або поставленим з Китаю, або про те, щоб заразитися коронавірусів від домашньої тварини (або передати його).

Ви можете знайти найсвіжішу інформацію та медичні рекомендації щодо спалаху коронавируса в Італії в міністерстві охорони здоров'я Італії, в посольстві вашої країни або у Всесвітній організації охорони здоров'я. Чи потрібно носити маску?

Якщо ви стежили за новинами, ви, безсумнівно, бачили драматичні зображення людей, що носять маски в італійських містах, або чули, що, як і в багатьох країнах, аптеки розпродаються з масок в міру того, як люди запасаються

Рассказать о статье