Гравірування в найкоротші терміни

Сентябрь 18, 2020

ГРАВІРОВКА: З ЧОГО ПОЧАТИ

Ви не думали спробувати гравірувати? Якщо ви хочете оживити повсякденні предмети домашнього вжитку або зробити персональний подарунок для кого-то особливого, гравірування - це завжди практика, впевненість і наполегливість. Вы можете выбрать и купить гравер электрический по дереву в удобное для Вас время по самой выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат. У нашому зручному керівництві з гравірування для новачків ми розповімо вам про все, від вибору відповідних матеріалів до комплектуючих аксесуарів, щоб ви могли почати свою подорож з гравірування в найкоротші терміни.

Зробіть вибір відповідно до АКСЕСУАРИ для гравіювання

Що стосується гравіювання, тобто три основних види аксесуарів:

Високошвидкісні фрези - це різноманітні аксесуари, які добре підходять для гравіювання, а також для формування, полірування і обробки канавок. Ідеально підходить для гравіювання м'яких матеріалів, таких як дерево і шкіра.

Гравірувальні фрези також підходять для обробки деталей, особливо коли матеріал не такий твердий. Працюйте з деревом і пластиком так само добре, як з більш м'якими металами, такими як латунь.

Наконечники розроблені спеціально для роботи з дрібними деталями. Біти покриті діамантовими частинками, що робить їх ідеальними для гравіювання на твердих матеріалах, таких як скло.

Зробіть вибір відповідно до НАСАДКИ ДЛЯ ВАШОГО ПРОЕКТУ гравірування

Думайте про вкладення як про речі, які допомагають вашому проекту йти трохи більш гладко. Гнучкий вал прикріплюється КЗА секунди, а кабель 127 мм забезпечує більший комфорт і гнучкість під час використання. У гравера більше немає ваги - він ідеально підходить для гравіювання, наприклад, келиха для вина. Ще одна зручна насадка, яка підходить для будь-якого інструменту, що обертається з різьбовій головкою. Він переносить вагу інструмента на долоню для поліпшення балансу і контролю інструменту, що особливо корисно при виконанні точних робіт, таких як гравіювання, травлення і полірування.

ВИБЕРІТЬ МАТЕРІАЛ ДЛЯ гравірування.

Коли ви новачок в гравюрі, краще вибрати що-небудь більш м'яке. Навіщо? З ними просто легше отримати необхідний рівень контролю при використанні інструменту, а це значить, що вони підходять для початківців. Метали, такі як латунь і мідь, найм'якші (так що залиште ці титанові годинник, поки не наберетеся досвіду!). Інші м'які матеріали включають шкіру, пластик і дерево.

Рассказать о статье