Картини на сексуальну тематику

Сентябрь 10, 2020

Що таке еротичне мистецтво? Чи всі картини на сексуальну тематику відносяться до еротичних? Як відрізнити еротику від еротичного мистецтва? Горячие и красивые фото зрелых женщин доступны онлайн в любое время бесплатно и без регистрации. Як естетичні переживання пов'язані з еротичними переживаннями або відрізняються від них і чи сумісні вони взагалі? І люди, і твори мистецтва можуть бути чуттєво привабливими, але однакова краса в кожному випадку? Наскільки корисно розрізняти оголене тіло і оголене тіло? Чи можна провести сувору межу між еротичним мистецтвом і порнографією? Ми схильні вважати, що мистецтво, як складний і порнографії як одномірні, але, наскільки переконливим є те, що диференціація? Порнографія часто вважається шкідливим, об'єктивізації, і експлуатований, але наскільки еротичне мистецтво несприйнятливо до подібної моральної критики? У відповідь на такі питання ця стаття надасть огляд поточних філософських дебатів про еротичний мистецтві. Він також помістить ці дебати в історичну перспективу і, в заключному розділі, досліджує деякі важливі напрямки для майбутніх досліджень.

Визначення еротичного мистецтва

У сексі і Reason, Річард Познер пропонує використовувати слово «еротичний», щоб описати

презентації та репрезентації, які мають або, принаймні, сприймаються деякими глядачами як в деякому сенсі «о» сексуальної активності. (Познер 1994: 351)

Ця характеристика має потребу в деякому звуженні, якщо хтось хоче прийти до визначення, яке відображає розширення того, що ми зазвичай вважаємо еротичним мистецтвом. По-перше, розширене адекватне визначення повинно виключати науково-поведінкові дослідження або медичні ілюстрації сексуальної активності (які, як правило, не носять ні еротичного, ні художнього характеру). Більш того, це не так, просто тому, що деякі глядачі вважають картину або скульптуру про сексуальну активність, ми ipso facto маємо справу з еротичним зображенням. Хтось, хто не знайомий з історією християнської Біблії, міг би вважати картину з розп'яттям на хресті зображенням садомазохистского акту, але цього було б недостатньо, щоб назвати, скажімо, розп'яття Тінторетто (1565 г.) твір еротичного мистецтва.

Визначення Пітера Уебба еротичного мистецтва як

мистецтво на сексуальну тему, яка стосується саме до емоцій, а не просто діям, і зображення сексуального характеру, виправдані з естетичної точки зору (Webb 1975: Додати 2)

Рассказать о статье