Slotmill запускає справжні і майбутні ігри з відеослотами

Июль 27, 2021

Slotmill запускає справжні і майбутні ігри з відеослотами

Slotmill


Slotmill запустила свій портфель існуючих слотів разом з майбутніми іграми з Videoslots, як два з'єднання в новій ліцензійній угоді.


В рамках угоди поставка нинішніх і майбутніх ігор Slotmill буде здійснюватися в рамках партнерства з Relax Gaming, в результаті чого Videoslots отримає миттєвий доступ до портфелю ігрових автоматів постачальників.


«Будучи таким добре зарекомендувавшим себе і шанованим брендом, дуже цікаво, що Videoslots вирішила використовувати Slotmill в якості постачальника контенту», - зазначив Йохан Оман, засновник Slotmill. «Я відчуваю, що акцент компанії Slotmill, орієнтований на гравців, отримує визнання, і це мене дуже радує».


На додаток до недавнього підключенню Вільям Альберг, керівник відділу реклами Videoslots, додав: «Ми дуже раді додати ігри Slotmill, оскільки вони поєднують в собі унікальний контент з багатим ігровим досвідом за допомогою легких ігрових клієнтів, оптимізованих для мобільного каналу». Ігри компанії різноманітні та цікаві, отримуйте бездепозитні бонуси за реєстрацію в Україні з виводом ,щоб скоріше зіграти в схожі слоти та отримати задоволення.


«Ми пишаємося тим, що надаємо нашим гравцям кращий контент, і це ключова причина нашого успіху».


Співпраця з Videoslots послідувала за оголошенням минулого місяця, в якому Управління з азартних ігор Мальти надало Slotmill ліцензію на поставку критичних ігор.


Three Samurai


Розширення своєї присутності в секторі ігрових автоматів, схвалення було названо «важливою віхою» для Slotmill, що дозволила постачальнику розширити свій операційний охоплення, пропонуючи свій каталог назв всім операторам, які мають ліцензію MGA.


Більш того, постачальник слотів запустив саме останнє доповнення до свого портфелю ігрових автоматів, випустивши Three Samurai, відео-слот 5x3, з 20 лініями виплат, який розширюється і додає ще один рядок в бонусної функції і збільшує кількість ліній ставок до 40.

Рассказать о статье