Сучасна токарна обробка

Июль 27, 2022

ПЛАСТИЧНА ОБРОБКА МЕТОДОМ МЕТАЛООБРОБКИ

Пластична обробка - це обробка, завдяки якій ми формуємо, поділяємо, змінюємо фізико-хімічні властивості, структуру і навіть гладкість поверхні. Ми досягаємо цього за рахунок пластичної деформації. Ми розрізняємо холодне та гаряче штампування. Основними його методами є кування, прокатка, штампування та волочіння. До Ваших послуг токарна обробка київ за доступною та недорогою ціною.

КОВКА З ПЛАСТИЧНОЇ ОБРОБКОЮ МЕТАЛІВ

Це як гаряча, так і холодна обробка пластику. Виготовляємо вручну або механічно за допомогою заводів чи ковальських верстатів. І тут ми формуємо матеріали, стискаючи їх. Кування також використовується для покращення механічних властивостей матеріалу. Розрізняють вільне кування, що застосовується в штучному та дрібносерійному виробництві, і штампування, що застосовується у великосерійному виробництві.

ТИСК

Як і у випадку з куванням, як холодної, так і гарячої обробки. В даному випадку металообробка включає процес різання і формування металевих листів і смуг. Це один із процесів обробки листового металу. Форма, яку ми хочемо отримати, виходить шляхом різання (цей процес включає в себе: різання, штампування, різання, обрізання, різання, вирубування та тиснення). Другий спосіб отримання потрібної форми матеріалу - пластичне формоутворення без порушення його консистенції (фальцювання, згинання, профільування, скручування, тиснення, згинання, згинання, правка, опресування). Виконуємо цей спосіб за допомогою преса.

ВОЛОЧЕННЯ ЯК ОБРОБКА МЕТАЛУ

Як і у випадку з нашими попередниками, малюємо і холодним, і гарячим. Він полягає у систематичному зменшенні перерізу нашого матеріалу. Це може бути дріт, труба, стрижень. У цьому процесі ми одночасно розширюємо наш матеріал.

ВИГИБ

Також дуже відома металообробка. Часто використовується в покрівельній справі, тоді це згинання листового металу. Мета такої операції - змінити кривизну нашого матеріалу, не торкаючись його поперечних розмірів. Ми також розрізняємо згинання дерева, але це зовсім інший процес порівняно з гнучким металом. Вигинаємо метал у холодному вигляді або після його попереднього нагріву. Розрізняють згинання металу, таку як: штампування або кування.

Рассказать о статье