Топ головних переваг металевої покрівлі

Ноябрь 8, 2020

Топ головних переваг металевої покрівлі. Якщо ви думаєте про металевих дахах, ваша перша думка може бути про листах промислового виду, використовуваних тільки комерційними покрівельними компаніями. Але металева покрівля пройшла довгий шлях, і тепер вона є кращим вибором для покрівлі приватних будинків. До Вашої уваги якісна та надійна металочерепиця доступна до замовлення за самою вигідною та не дорогою ціною, без накруток і переплат. Почасти це пов'язано з тим, що металева покрівля може бути досить доступною, але це ні в якому разі не єдина перевага, яку вона пропонує. Ось п'ять основних причин, за якими домовласникам слід подумати про житлових металевих дахах:

Різноманітний зовнішній вигляд

Хоча більшість металевих дахів побудовано з одного з двох металів (сталі або алюмінію), сучасні металеві дахи бувають більше 100 кольорів - деякі стандартні, деякі преміум-класу і деякі індивідуальні. Насправді це набагато більше варіацій, ніж допускає бітумна черепиця, приблизно 20 стандартних кольорів. Залежно від архітектурного стилю вашого будинку Ви можете вибрати або вертикальні металеві панелі, або переплетену металеву черепицю.

очікуваний термін

служби Довговічність - одна з головних причин, по якій варто вибрати металевий дах. Зазвичай металевий дах прослужить 50 років або навіть довше при належному догляді, а типова металевий дах служить від трьох до семи разів довше, ніж середня дах з асфальтової черепиці. Сталеву покрівлю можна навіть покрити сплавом алюмінію і цинку, щоб продовжити термін її служби до 100 років.

стійкість

до атмосферних впливів Металеві дахи набагато перевершують звичайні черепичні дахи, коли мова йде про проливанні снігу і дощу. Вони також дуже стійкі до вітру; металеві дахи можуть мати швидкість вітру до 140 миль на годину. Це майже вдвічі більше, ніж при попередженні про вітер ураганної сили.

Вогнестійкість.

Не дивно, що металеві дахи дуже стійкі до загоряння (остаточна вогнестійкість металевої покрівлі зазвичай знижується тільки в залежності від матеріалів, що лежать в основі). Деякі страхові компанії навіть надають домовласникам знижку на установку металевої покрівлі.

легкість установки

Металеві покрівельні матеріали зазвичай входять до складу великих секцій черепиці або панелей шириною в кілька футів. Це означає, що досвідчений підрядник може встановити металевий дах дуже швидко, зводячи до мінімуму як витрати на робочу силу, так і збої, які часто викликає повторна установка покрівлі. І якщо ваша стара дах була пошкоджена під час шторму, установка нового даху якомога швидше може мати важливе значення для мінімізації подальшої шкоди вашому дому.

Рассказать о статье