Якісний електрокотел для опалення

Апрель 14, 2021

Найголовніше - це високий ступінь безпеки, яку не можуть гарантувати власникам житла і їхнім сусідам ні газові котли, ні твердопаливні, які потребують підвищених заходах безпеки і розташування в окремих, і навіть ізольованих, приміщеннях. До Вашої уваги електричні котли за доступною та вигідною ціною, без накруток та переплат. Адже витік диму при згорянні дров і брикетів може принести біду, а вирвалося блакитне паливо здатне зруйнувати багатоповерховий будинок, не кажучи вже про невеликому приватному будиночку.

Невеликі розміри і легка вага, обумовлені тим, що електрокотел для опалення не має топки.

Простота і дешевизна установки. Цей фактор викликаний конструктивними особливостями (розмірами і масою) і непотрібність підключатися до газопроводу (кабель приєднати набагато легше).

Відсутність витяжної системи дозволяє заощадити на димоходах, їх установці, а також дозволяє змонтувати електрокотел в будь-якій точці приміщення.

Також, важливим є відсутність прив'язки до вступу свіжого повітря, в якому потребують прилади з полум'ям. Цей фактор дає можливість встановлювати ектрокотли в герметичних приміщеннях, або кімнатах маленького розміру, не прив'язуючись до санітарного обсягом.

Електрична енергія - чиста, тому єдине, що треба буде прибирати - це звичайну побутову пил, що осідає на поверхню котла в такій же кількості, як і на інших предметах в приміщенні. А про сажі і конденсаті можна забути.

Електричний котел для опалення - єдиний доступний спосіб обігріти приміщення, де заборонено використовувати відкритий вогонь.

Купити електрокотел вигідніше, адже його ціна значно нижча, ніж конкуруючих приладів при однакових потужностях.

Без будь-яких проблем можна отоплівать будинку в 100, 150 квадратних метрів і більше.

Електрокотли для опалення будинку працюють від мережі 220в.

Особливі вимоги до електроопалення

Але у цих приладів є і свої слабкі сторони. Тому, перед тим як купити електричний котел для опалення приватного будинку треба врахувати деякі нюанси:

Потужність мережі (НЕ напруга), чи достатньо буде кіловат для нормальної роботи приладу, щоб не страждали інші споживачі електроенергії. Цей параметр можна дізнатися у організації, що займається обслуговуванням ділянки.

При придбанні трифазного котла необхідно буде наявність напруги в 380 Вольт.

Особливу увагу необхідно приділити заземлення приладу.

Бажано подбати про отримання необхідного дозволу, яке дозволить споживати електричну енергію за набагато нижчими тарифами.

Якщо установка котла передбачається в районах з можливим тривалою відсутністю електрики, то необхідний контроль температури повітря, щоб не допустити замерзання води в системі.

Для захисту котла від стрибків напруги, рекомендується придбати спеціальний пристрій, що охороняє поломку опалювального приладу.

Рассказать о статье