Як вибрати пінопласт і його застосування в будівництві

Июнь 26, 2021

Будівельна піна - це матеріал, який зустрічається на кожному будівництві. Деякі вироби з цієї групи використовуються для утеплення будівель. Цей вид пінополіуретану відрізняється чудовими теплоізоляційними властивостями. До ваших послуг будівельний магазин ВІК БУД де Ви можете замовити якісні будівельні матеріали за доступною і вигідною ціною. Також у нас є піни, що застосовуються для монтажних і будівельних робіт. Йдеться про герметизації будівель, установці вікон, дахів, дверей, в'їзних воріт і т. Д Спільною рисою обох груп товарів є простота використання.

Інвестори і підрядники все більше обізнані про використання пінополіуретану в якості замінника мінеральної вати. Ви можете замовити  EPS пінопласт за доступною і не дорогою ціною. Давним-давно було помічено, що шерсть, маючи важку структуру, ускладнює будівельну конструкцію. Мінеральна вата в деяких випадках не працює, а помилки збірки призводять до збільшення потреби в енергії в будівлі. Крім того, через навантаження на конструкцію використання мінеральної вати значно скорочує термін експлуатації споруди. Варто уважніше придивитися до ізоляційного матеріалу, достоїнств якого більше, ніж недоліків. Це пінополіуретан (пінополіуретан). Пінополіуретан забезпечує ефективну ізоляцію будівлі.

Ви легко і швидко отримаєте пропозиції від перевірених компаній в вашому регіоні і самі виберете краще. Піни монтажні, також відомий як пур піни, являє собою ізолюючий матеріал, який отримують шляхом реакції відповідного полікарбамат з водою, а потім декарбоксилирование. Перша застосовується технологія виробництва поліуретанової піни включала тільки тверді, тобто жорсткі пінопласти. Поступово розвиток технологій дозволило проводити як еластичні піни, так і аерозольні піни, тобто напівтверді.

Кармазин в даний час дуже популярний. Піни монтажні, використовувана як утеплювач покрівлі, також включає в себе системи розпилення. Спрей утеплювачі, виготовлені з використанням пінополіуретану, діляться на відкриті і закриті.

Спрей-ізоляція з закритими порами - дуже ефективні ізоляційні матеріали. Що стосується ізоляційних властивостей, пінополіуретан в своїй структурі містить бульбашки газу. Аерозольна ізоляція з закритими осередками забезпечує відносно кращі технічні параметри теплоізоляції і тому широко використовується в будівництві. З іншого боку, пінополіуретан з відкритими порами економічніший.

Рассказать о статье