​Збереження чистоти виробів з нержавіючої сталі

Август 17, 2020

Збереження чистоти виробів з нержавіючої сталі.

У володіння виробами з нержавіючої сталі є багато переваг, наприклад, середній термін їх служби більше, вони створюють естетичний вигляд і стійкі до бактерій і мікробів. Залишилися питання? Широкий асортимент труб відмінної якості можна замовити за самою вигідною та не дорогою ціною, без накруток і переплат.

Як і з будь-яким іншим побутовим обладнанням, володіння виробами з нержавіючої сталі також пов'язане з проблемами. Для більшості це захищає їх від розливів їжі, жиру, відбитків пальців і будь-яких інших залишків.

Однак, як тільки ви зрозумієте, як визначити напрямок волокон і вибрати відповідні засоби для чищення, процес очищення стане набагато простіше.

Зернистість - це крихітні відмітини на поверхні ваших продуктів. У більшості випадків зерна на всіх аркушах стали повинні бути звернені в одному напрямку. Це не означає, що вся ваша плита, холодильник або посудомийна машина виготовлені із сталевих листів одного типу.

Хімічні речовини проникають глибше в прилад, коли ви чистите його в напрямку волокон, створюючи більш помітний і стійкий блиск.

Ще кілька порад з підтримки чистоти ваших приладів з нержавіючої сталі:

Використовуйте м'яку тканину кожен раз. Використання рушників з мікрофібри або паперових рушників - хороший спосіб ефективно витерти пролиту рідину, не дряпаючи вироби з нержавіючої сталі.

Використовуйте зерно: як уже згадувалося, найкраще протирати в тому ж напрямку волокон, щоб уникнути подряпин.

Використовуйте гарячу воду: вам не потрібно лити гарячу воду на прилади, але суміш м'якого мила і гарячої води може послабити засохлу бруд. Крім того, гаряча вода сохне швидше і з меншою ймовірністю залишить лінії при сушінні приладу.

Використовуйте оцет: можна розпорошити розбавлений білий оцет на вироби з нержавіючої сталі, і він видалить жирні відбитки пальців і плями. Кислота залишить на стали каламутний вигляд, тому вам потрібно буде відполірувати прилади невеликою кількістю мінерального масла і серветкою з мікрофібри або паперовим рушником.

Використовуйте масло і мило: суміш мінерального або дитячого масла з милом для посуду - це дійсно все, що вам потрібно, щоб ваші прилади блищали.

Щоб отримати найкращі результати очищення виробів з нержавіючої сталі, незалежно від того, який очищувач ви використовуєте, переконайтеся, що ви використовуєте неабразивні рушник або тканину.

Рассказать о статье