Чи варто купувати нерухомість на орендованій землі

Апрель 29, 2020

Чи варто купувати нерухомість на орендованій землі. Найбільш традиційною формою домоволодіння є володіння будинком і землею, на якій він побудований. До Вашої уваги Uland дошка яка допоможе купити або продати чи зняти або здати в оренду будь-які земельні ділянки вигідно. Ті, хто не може дозволити собі вдома або хто не хоче займатися зовнішнім обслуговуванням і ремонтом, можуть придбати квартири або таунхауси. Однак є й інший варіант домоволодіння: покупка тільки вдома і здача в оренду землі, яку він займає.

Купівля будинку в орендованій земельній співтоваристві дозволяє вам мати будинок, який ви не змогли б собі дозволити. Однак цей тип покупки позбавлений деяких переваг традиційного володіння нерухомістю і має інші суттєві недоліки. Чи буде працювати ця незвичайна форма володіння для вас? Читай далі що б дізнатися.

основи

Навченим поглядом ви зазвичай можете виявити орендовану власність, навіть якщо це явно не вказано. Ключові слова для пошуку включають «промисловий дім» і «орендний інтерес». Зовнішні особливості будинку можуть бути описані в термінах, таких як «об'єднання об'єднання» або «об'єднання тенісних кортів». Крім того, ціна орендованого майна, як правило, набагато нижче ринкової вартості. Наприклад, якщо вартість проїзду в традиційній квартирі з трьома спальнями і двома ванними кімнатами площею 1 600 кв. Орендований будинок може також мати надзвичайно висококласні характеристики по своїй ціні.

Плата за круте товариство власників житла (HOA) також вказує на те, що лістинг може ставитися до орендованої земельної власності. Ще одне зауваження: якщо ви подивіться на супутникову карту району, де розташований будинок, ви можете помітити, що будинки розташовані ближче один до одного, ніж зазвичай, і дуже схожі один на одного. Нарешті, в типовому районі, деякі будинки мають свої власні басейни, в той час як в орендованому співтоваристві жоден з них не буде. Списки нерухомості не завжди перераховують орендовану землю. Іноді ключову інформацію виключають зі списку нерухомості через неакуратність агента або через те, що агент або продавець намагаються щось приховати.

Рассказать о статье