​Види цегли

Сентябрь 18, 2020

Види цегли: як правильно вибрати

Універсальний, непідвладний часу і довговічний, скромний цегла - це більше, ніж здається на перший погляд. Ось що вам потрібно знати про вибір правильного типу цегли для вашого проекту. Ви можете замовити цеглу на cegla.if.ua за самою вигідною та не дорогою ціною, без накруток та переплат.

Коли справа доходить до будівництва цегельного будинку або прибудови (або ремонту існуючого цегляного будинку), вибір правильного типу цегли для вашого проекту має важливе значення - в кінці кінців, це не те, що ви можете легко змінити.

Цеглини були основним будівельним матеріалом, на протязі століть несе стіни сотень тисяч будинків у Великобританії. Так що, цегла є цегла? Не так. У гру вступають тон, текстура і форма - м'які жовті відтінки або тьмяно-червоні цеглини; вторинний, машинний, ручної роботи; метричні або британські розміри - є що врахувати.

Тут ми пояснюємо різні типи цегли, з яких ви можете вибрати, і їх ймовірну вартість, щоб допомогти вам прийняти правильне рішення для вашого проекту. І ми дамо кілька корисних порад щодо вибору цегляної кладки і розчину, а також по зберіганню цегли і британським стандартам, які вам слід знати.

види цегли

Коли справа доходить до типів цегли, глина є ефективним, економічним і екологічно безпечним варіантом, який практично не потребує обслуговування, але ви також можете вибрати цемент і вапно в якості матеріалів, якщо хочете. Якщо ви шукаєте гладку поверхню, то хорошим вибором може стати екструдований або нарізаний дротом глиняну цеглу. Глина видавлюється (виштовхується) в колону. Потім стовпчик глини обрізається дротом і, щоб він залишався гладким, що не модифікується перед сушінням і випалюванням в печі. Це більш сучасний метод виготовлення цегли, також відомий як дротова різання.

Навпаки, м'які глиняні цеглини (також відомі як сировину) виготовляються шляхом кидання глини в форми, покриті піском, що дає шлифованную поверхню з невеликими складками.

Спочатку це робилося вручну, але тепер це зазвичай машинний процес. Гідравлічні цеглу виробляються дуже схоже на м'які глиняні цеглини, але в процесі формування не використовується пісок, тільки вода, що означає, що поверхня цегли набагато менш зерниста.

Якщо ви хочете отримати більш чисту і гладку поверхню, виберіть екструдований цегла або цегла, нарізаний дротом. Ці цеглини машинного виробництва більш однорідні за формою і на тисячі дешевше.

Рассказать о статье