​Переваги оцифрованого залізничного транспорту

Август 10, 2019
Наши работы

Переваги оцифрованого залізничного транспорту. Цифровий зв'язок - це наступна велика хвиля в залізничному секторі, і користувачі поїздів можуть розраховувати на більш високі стандарти обслуговування, більш своєчасну інформацію і ще більш вигідні ціни на квитки. Ви можете швидко та зручно замовити залізничні квитки онлайн за вигідною ціною, без переплат.

Цифрова сигналізація і цифрові технології, в цілому, будуть мати величезний вплив на розвиток залізничних послуг.

Це всього лише останні розробки в галузі, яка має великий послужний список (каламбур) технологічних інновацій.

Країни, що розвиваються технології залізниці, від пара до дизельного палива і електроенергії, розкрили економічний потенціал і соціальну мобільність, де б не були прокладені рейки.

Сьогодні ми вступаємо в епоху, коли цифровизация дозволяє операторам отримувати в реальному часі інформацію про рух поїздів і аналізувати загальну продуктивність, що в кінцевому підсумку скорочує витрати за рахунок оптимізації процесів і підвищення ефективності і надійності.

Залізниці були частиною міського ландшафту так довго, що мережі в багатьох країнах стали надзвичайно щільними, особливо на приміських лініях у великих містах, що ускладнює і здорожує реалізацію великих проектів модернізації.

Замість цього вид підвищення ефективності, в якому переважають цифрові технології, може мати серйозні експлуатаційні наслідки.

Насправді, цифрові технології обіцяють справжню транспортну інтеграцію, пов'язуючи залізничні магістралі з іншими видами міського транспорту, підвищуючи ефективність і зручність пасажирів.

Впровадження інформаційних і комунікаційних технологій, інтелектуальних транспортних систем і транспортних додатків з відкритими даними або з відкритим вихідним кодом перетворює міський транспорт, оптимізуючи ефективність існуючих і нових міських транспортних систем, і коштує набагато дешевше, ніж будівництво нової інфраструктури з нуля.

Нові технології збору транспортних даних також використовуються для надання інформації про затримки, простоях і профілактичному обслуговуванні, що може привести до значного поліпшення стандартів обслуговування, безпеки і розкриттю потенціалу залізниць.

Пасажири також зможуть приймати рішення про поїздки в режимі реального часу на основі найбільш важливих для них функцій, таких як надійність, безпеку, час у дорозі і вартість.

Лідери залізничної галузі згодні з тим, що цифрова технологія - це наступна велика хвиля розвитку в цій галузі.

Рассказать о статье