Подорож на автобусі

Август 10, 2019
как квартире сделать камин в

Подорож на автобусі - відмінний спосіб для пересування і подорожей.

Є чіткі і піддаються перевірці екологічні переваги для більш високої кількості пасажирів. Використовуючи громадський транспорт, ми скорочуємо використання автомобілів і тим самим допомагаємо просувати чисте повітря. Ви можете купити квитки на автобус у зручний для вас час за самою вигідною і доступною ціною, без накруток та переплат. Вибираючи громадський транспорт за все на два дні з п'яти, ви скоротите викиди парникових газів на 25%. Громадський транспорт створює менше шуму, забруднень і знижує вимоги до паркування і перевантаженим вулицями міста.

Є і соціальні пільги. Їзда на автобусі означає на одну машину менше. Якби більше людей брало автобуси, навіть раз в тиждень, на дорозі було б менше автомобілів, а отже, менше трафіку і зниження стресу для всіх водіїв. Зниження стресу може привести до зниження інтенсивності дорожнього руху і, можливо, зменшення кількості аварій.

Катаючись на автобусі, ми уникаємо незручностей і витрат на парковку. Наш час цінно, і поїздка на автобусі означає, що ми можемо читати, працювати або ефективно роздумувати над проблемами дня, не звертаючи уваги на керування автомобілем. Або ми можемо насолоджуватися нашим оточенням без занепокоєння. З урахуванням постійно зростаючої вартості палива, не кажучи вже про страховку, обслуговуванні, парковці і амортизації, просто має сенс використовувати автобус.

Крім того, громадський транспорт є одним з найбезпечніших способів пересування в Сполучених Штатах. Поїздка на транзитному автобусі в 90 разів безпечніше поїздки на автомобілі. Автобусні оператори - це висококваліфіковані професійні водії, яким потрібні спеціальні сертифікати, а іноді навіть довідкові перевірки. Більшість автобусів більше, новіше і конструктивніше безпечні, ніж автомобілі меншого розміру або мікроавтобуси.

Суть в тому, що громадський транспорт або автобуси підвищеної прохідності, щоб дістатися до офісу або по всій країні, - це відмінний соціальний і фінансовий вибір.

Рассказать о статье